Masāžas un procedūras

KLASISKĀS MASĀŽAS                          AJŪRVĒDA MASĀŽAS

Klasiskā - ārstnieciskā masāža               25-30€

(60 / 90 min)

Masāžas pamatā tiek izmantoti klasiskās masāžas paņēmieni, īpaši izvērtējot klienta individuālo veselības stāvokli un uzlabojot to. Ārstnieciskajai masāžai ir ļoti liela ietekme uz visām organisma sistēmām. Masāža palīdz kliedēt ikdienas stresu, sasprindzinājumu, mazina galvassāpes, bezmiegu, ļauj vieglāk pārvarēt dusmas, nepacietību, uzbudinājumu, depresiju, smazinās muskuļu sāpes, nogurums, stīvums, krampji, stabilizējas asinsspiediens, uzlabojas asinsrite, limfas tece, tiek izvadīti toksīni un liekas šķidrums no organisma, mazinās tūska. *Efektīvākai un noturīgākai iedarbībai ieteicams masāžu kirs.


Muguras masāža                                              22€

(30 min)

Masāža atbrīvo no sāpēm jostas, muguras, plecu un kakla zonā. Mugura ir ķermeņa galvenā ass, kas notur ķermeņa lielāko slodzi. Pēc masāžas atjaunojas gan fiziskie, gan garīgie spēki. 


Aromātiskā - dziļi relaksējošā masāža   25-30€

(60 / 90 min)

Atslābinoša un dziļi relaksējoša masāža, izvēloties klienta vēlmēm atbilstošu ēteriskoko eļļu. Masāža veicina relaksāciju, vielmaiņas procesu un psihoemocionālā stāvokļa stabilizāciju, miega kvalitātes uzlabošanu, mazina spriedzi un saspringumu, ļaujot atgūt un atjaunot iekšējos resursus.

(Izvēloties 90 min masāžu, iekļauta arī sejas masāža).


Grūtnieču masāža (māmiņu lološana)         33€

(75 min)

Grūtniecības laikā sievietes ķermenī notiek brīnišķīgas pārmaiņas, un tieši tās mudina sievieti sajust ķermeņa vajadzības, saklausīt ķermeņa sūtītos vēstījumus un atbildēt uz tiem. Mainās ne tikai ķermenis, hormonu ietekmē sievietes emocijas ķļūst daudz izteiktākas. Laikā, kad sieviete gaida bērniņu, viņai kā nekad nepieciešams sekot sava ķermeņa labsajūtai un norisēm savā ķermenī. Grūtnieču masāža palīdz sievietei ar lielāku komfortu būt grūtniecības laikā un sagatavot ķermeni dzemdībām. Iedarbība: mazina muguras, pēdu, roku un kāju sāpes, stimulē limfātisko sistēmu, veicina venozo atteci, uzlabo ādas elastību, palielina fizisko un emocionālo komfortu, sniedz relaksāciju, samazina smaguma sajūtu kājās, veicina sābekļa piegādi mazulim. Pieskārienus un masāžu, ko saņem māmiņa, sajūt arī bērniņš, līdz ar to viņš jūtas samīļots un ienāk šajā pasaulē mīlēts un gaidīts. *Masāžu ieteicams veikt no 12 grūtn. ned. pēc konsultācijas ar savu ārstu.


Anticelulīta masāža                                         30€

 (75 min)      

Pretcelulīta masāža ( anticelulīta masāža ) tiek sākta ar pīlingu jeb skrubīti uz sausas ādas, tad turpinās ar vieglu mīcošu un berzējošu klasisko masāžu. Pēc tās turpinās jau daudz dziļāka, spēcīgāka celulīta masāža, kura kārtīgi izkustina un ļoti dziļi izsilda ādu un arī dziļākos audus, pēc tās seko nomierinoša un relaksējoša masāža ar eļļu. Celulīta masāža ir ļoti dziļa un spēcīga, tāpēc to var izmantot gan pret celulītu, gan arī kā labu palīgu tievēšanā, īpašu vērību piegriežot zonām, kurās liekie tauciņi daudz nelabprātāk un lēnāk iet prom. Šīs vietas kārtīgi izsildot un izkustinot, izejot pilnu kursu, var panākt labus rezultātus. Pretcelulīta masāža  vislabāk izlīdzina ādas negludumus. Šī celulīta masāža uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju, uzlabo audu apgādi ar skābekli, samazina tauku nogulsnējumus, atjauno muskuļu un ādas tonusu, nostiprinot ādu, atjauno šūnu vielmaiņas aktivitāti, samazina taukaudus, novērš tūskas un ādas negludumus.

Mukhabhyanga - sejas masāža                      30€

(60 min)

Ajūrvēdas masāža sejai, kur katram klientam individuāli tiek piemeklētas un izmantotas ārstnieciskās dabīgās eļļas. Šai procedūrai piemīt izteikts atjaunojošs efekts, uzlabo sejas krāsu, sejas muskuļu tvirtumu, palīdz cīnīties ar "tumšiem lokiem" un "maisiņiem" zem acīm, tiek rekomendēta arī augsta stresa un psihoemocionālās situācijās, uzlabos miega kvalitāti.


Champi - galvas masāža                                 30€

(60 min)

Procedūra, kas veicina dziļu relaksāciju. Noņem spriedzi, veicina asinsriti organismā, nodrošina šūnas ar skābekļa piegādi, paaugstina imunitāti. Masāžu rekomendē cilvēkiem ar spēcīgām galvas sāpēm vai pie ļoti saspringta, garīga darba.


Padabhyanga - pēdu masāža                         30€

 (60 min)

Ajūrvēdas filozofijā pēdas ir cilvēka veselības spogulis, un tajās ir sakoncentrēti liela daļa dzīvībai un cilvēka veselībai svarīgie, enerģētiskie marmas punkti. Masāžas laikā, izmantojot akupresūras metodi, tiek stabilizēts enerģētiskais balanss organismā, uzlabojas nervu, sirds un asinsvadu, endokrīnās, imūnsistēmas un cilvēka balsta un kustību aparāta darbība.


Merudanda - muguras masāža                      30€

 (60 min)

Kā zināms, visa organisma veselība ir cieši saistīta ar mugurkaula veselību. Procedūras laikā īpaša vērība tiek pievērsta muguras un sēžas muskuļiem, kā arī jostas daļai. Šī procedūra ir rekomendējama gan profilaktiskos, gan ārstnieciskos nolūkos tiem, kam ikdienā daudz laika jāpavada sēdus. Tiek uzlabota mugurkaula lokanība un stāja. Tiek rekomendēta arī augsta stresa un psihoemocionālās situācijas, uzlabos miega kvalitāti.


Udvartanam - ajūrvēdas pīlinga masāža       35€

(60 min)

Šajā procedūrā tiek izmantots Austrumu garšvienu pīlings. Šī ir ajūrvēdas procedūra. Pīlinga rezultātā āda tiek attīrīta no sausajām ādas šūnām. Tā veicina un uzlabo asinsriti, paātrina vielmaiņas procesus organismā, kā rezultātā no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums, šlakvielas un toksīni, tiek sadedzinātas taukšūnas. Procedūra tiek rekomendēta liekā svara un celulīta ārstēšanā.


Marma - punktu masāža                                35€

(60 min)

Ajūrvēdiska organisma atveseļošanas metode - masāža, ar individuāli katram klientam piemeklētām ēteriskām eļļām. Speciālists, iedarbojoties un stimulējot klientam marma punktus,ar vieglām roku kustībām veic masāžu, papildus izmantojot vīraka kociņus noņem enerģētiskos blokus. Normalizē un atjauno pozitīvās enerģijas plūsmu ķermenī, veicina visa organisma kopējo atveseļošanos un labsajūtas atgūšanu.


Abhyanga - ķermeņa masāža                        30€

(60 min)

Ķermeņa ajūrvēdas masāža, kuras laikā speciālists izmanto ajūrvēdas garšvielu eļļas maisījumu, ar kuru tiek veikta pilna ķermeņa masāža, lai aktivizētu marmas punktus ķermenī, atjaunotu iekšējo līdzsvaru starp došām cilvēka ķermenī.


Sambahana ķermeņa masāža                  35-45€

(90/120 min)

Sambahana iekļauj sevī visa ķermeņa masāžu, izmantojot lielu daudzumu siltas eļļas, kur tiek izmantotas universālās eļļas. Masāžas laikā nomierinās prāts, pazūd nogurums, atbrīvojas visi muskuļi un mūsu ķermenis "atgūst elpu". Bez dziļi fiziski pozitīvās ietekmes šai masāžai ir spēcīga dziednieciskā ietekme, jo tā iedarbojas gan uz fizisko, gan enerģētisko - ēterisko, emocionālo un mentālo - ķermeni. Tiek uzlabota un atjaunota cilvēka smalko ķermeņu darbība, un tas palīdz tikt galā ar nogurumu un saslimšanām.

DZIEDINOŠĀS TERAPIJAS

Vaska Terapija                                                  50€

(120 min)

Tradicionāla ārstniecības metode. Vasku uzpilina uz ķermeņa bioloģiski aktīvajiem punktiem. Procedūras laikā veic masāžu ar ķermeņa eļļām. Procedūra atjauno cilvēka enerģētisko līdzsvaru un enerģijas plūsmu, tiek sasniegta dziļa relaksācija, paaugstināts ķermeņa tonuss un iestājas DVĒSELES LĪDZSVARS

Terapijas sastāvā:REFLEKSOLOĢIJA, NATUROPĀTIJA, MASĀŽA, AKUPUNKTŪRA

Organismā katra meridiāna sākums atrodams cilvēka ķermeņa bioloģiski aktīvo punktu krustojumu vietās, un tas apgādā ar enerģiju noteiktu orgānu. Veicot vaska pilināšanu uz ķermeņa aktīvajiem punktiem, notiek visu orgānu apgāde ar enerģiju un tie kļūst veseli un spēcīgi.


Dūņu procedūra                                              50€

(120 min)

ORGANISMA ĀRSTNIECĪBA AR DABAS SPĒKU PALĪDZĪBU

Dūņu procedūras ir īpaši ieteicamas tādu simtomu ārstniecībai, kā: (locītavu un mugurkaula saslimšanas, novājināta imunitāte, traumu un operāciju nelabvēlīgas sekas, ginekoloģiskas saslimšanas, nervu sistēmas saslimšanas, sirds un asinsvadu slimības, vielmaiņas traucējumi.)

Dūņu sastāvā ir bioloģiski aktīvas organiskas un neorganiskas vielas ar antibakteriālu un pretiekaisuma iedarbību, kā arī uzsūcošu efektu. Ezeru dūņas piepilda organismu ar enerģiju, kas likvidē muskuļu spazmas un sāpju sindromus. Tās palīdz ķermenim dziļi atslābināties, uzlabojas asinsrite un vielmaiņa, samazinās iekaisumi un tūskas, uzlabojas locītavu kustību spēja, aktivizējas audu reģenerācijas procesi. Naturālas ārstnieciskās dūņas pirms procedūras tiek karsētas 45 - 50 grādu temperatūrā. Dūņu aplikācijas uzklāj visam ķermenim. Procedūra ilgst 10 - 30 minūtes. Kursa ieteicamais ilgums: 5 - 10 procedūras. Procedūru veic tandēmā ar kompetentās masāžas autormetodi - tas palīdz rezultātu sasniegt daudz ātrāk.

Kompetentā masāža AUTORMETODE                            50

(120 min)

Iedarbojoties uz problēmas cēloni tieši, ātri tiek panākta organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanās. Seanss ārstē ne tikai pašu organismu, bet arī visu cilvēku - kā sistēmu - kopumā.BEZMIEGS, GALVAS SĀPES, TŪSKA, MUGURAS SĀPES; KUŅĢA UN ZARNU TRAKTA PROBLĒMAS; LIEKĀ ŠĶIDRUMA UZKRĀŠANĀS ORGANISMĀ;

Masāžas unikalitāte - cilvēka organisms tiek sakārtots kā vienots veselums kopumā. Pamatā strādā ar problemātisko vietu ķermenī, bet vienlaicīgi arī ar visu organismu kopumā. Kā palīglīdzekli izmanto īpašu ķīniešu sistēmu, U - SIN veselības karti, kas palīdz noteikt vājās vietas ķermenī. Kompetentā masāža ir saņēmusi daudzu jomas profesionāļu pozitīvas atsauksmes. Daudzkārt pierādījusies procedūras efektivitāte spēku, veselības un enerģijas, kā arī dvēseles harmonijas atgūšanā! Izmēģiniet šīs procedūras ārstniecisko iedarbību - jūs nespēsiet tai pretoties!


Masāža ar Tibetas dziedošiem tramkiem     40

(60 min)

Himalaju dziedošais trauks līdzinās mazam Gongam. Dziedošā trauka skaņas vibrācijas frekvence, tāpat kā Gonga frekvence, atbilst Visuma vibrācijas frekvencei. Klasiskā masāža ar dziedošiem traukiem tiek iesākta ar trauku izvietošanu uz guļoša cilvēka ķermeņa un auras robežās. Trauku skaņas un vibrāciju tiek radītas ieskandinot traukus vai strīķējot trauku malas ar vālīti. Skaņu vibrācijas iespaido visu cilvēka ķermeni, trauku "dziedošās" skaņas pakāpeniski nomierina prātu un cilvēks iegrimst dziļā relaksācijā. Dziedinošās vibrācijas, iekļūstot mūsu ķermenī, rosina mūsu pašdziedināšanās spējas, tiek izšķīdināti izveidojušies enerģētiskie bloki, aktivizējas organisma imunitāte. Terapeiti izmanto dziedošās bļodas sāpju remdēšanai, depresijas ārstēšanai, asinsrites traucējumu novēršanai un citu slimīgu stāvokļu novēršanai. Dziedošo trauku masāža palīdz pret stresu, neirozēm, bezmiegu. Skaņas terapeiti atzīst skaņu masāžu par iedarbīgu arī migrēnas, mugurkaula slimību ārstēšanā un pat var palīdzēt atmest smēķēšanu. Šveices klīnikās šo terapiju izmanto pēcoperāciju rehabilitācijā.


RITUĀLI

Šokolādes masāžas                                   35€

(70 min) 

Procedūras laikā tiek veikts mikropīlings ādai, jo šokolādes emulsija satur mazus kakao graudiņus. Masējot tos nejūt, tomēr tie attīra ādu, vēršot to gludāku, maigāku un izlīdzinot mīmikas krunciņas. Masāžas laikā šokolāde ādu maksimāli apgādā ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem - B grupas, A, E, K, vienlaicīgi labvēlīgi iedarbojoties arī uz vielmaiņu. Šokolādes terapijas laikā papildus āda tiek atsvaidzināta, mitrināta un tonizēta, pateicoties gan emulsijas sastāvā esošajām vielām, gan masāžas laikā pielietotajām metodēm. Masāžas kustības pārsvarā ir relaksējošas. Protams, tāpat kā klasiskā ārstnieciskā masāža, šokolādes masāžas laikā no saspringuma tiek atbrīvota muskulatūra, savilktās ķermeņa vietas, uzlabota asinscirkulācija un veikta limfodrenāža. Un visbeidzot- gan caur ādu, gan ožas orgāniem tiek uzņemtas reģenerējošas vielas organismam. Kakao veicina laimes vielas endorfīna izstrādāšanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un visbeidzot vērš laimīgāku... Šokolādes sastāvā esošais kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns novērš depresiju, mazina nemieru, spriedzi, uzlabo garastāvokli un, iegūstot psiholoģisko līdzsvaru, rosina erotiskas izjūtas! Masāža kalpo kā baudas pilns piedzīvojums, kas vienlaicīgi relaksē un uzmundrina!


Ķermeņa pilings 20€

(30 min ) 

Atspirdzinošs jūras sāls pīlings ķermenim. Palīdz attīrīt ādu no atmirušajām ādas šūnām, padarot to maigu, gludu un zīdainu. Iespēja izvēlēties dažādus pīlingus: Ceriņu; Brūkleņu; Zemeņu; Lavandas.

(Izvēloties ķermeņa pīlingu + masāžu, par pīlingu maksā tikai 18 €)


Melno pērļu noslēpums                                 60€

(90 min )

Pīlinga masāža visam ķermenim ar zīda pīlingu, kas, mitrina, baro, intensīvi atjauno ādu, padarot to gludu un tvirtu. Aromātiska, relaksējoša masāža visam ķermenim ar melno pērļu masāžas sviestu, kas sniedz ķermenim vieglu varavīksnes mirdzuma pieskārienu. Ķermeņa ietīšana melno pērļu mirdzumā. Ietīšanas laikā galvas masāža.

Karsto akmeņu masāža                           30-40€

 (60/90 min)

Akmeņiem piemīt dziednieciskas īpašības - katra akmens vidū ir kristāls un katram no tiem piemīt sava dvēsele. Akmeņi iedarbojas uz organismu ar savu enerģētisko strāvojumu, kas ietekmē ne tikai konkrēto ādas zonu, bet arī caur nervu sistēmu raida impulsus uz citām ķermeņa zonām un orgāniem. Masāžas laikā ķermenis tiek relaksēts, un tiek izlīdzināta enerģijas plūsma tajā. Šī masāža ne tikai mazina slimību simptomus, bet arī novērš to cēloņus. Karsto akmeņu masāža ir ieteicama vielmaiņas traucējumu, celulīta, hroniska noguruma sindroma, stresa situāciju, galvas sāpju, osteohondrozes, skoliozes, artrītu, depresijas un citu slimību profilaksei.

IEDARBĪBA:Palīdz atgūt veselību pēc smagas slimības, operācijas; Palīdz izvadīt no organisma lieko šķidrumu; Palīdz pie vielmaiņas problēmām; Palīdz novērst bezmiegu; Mazina galvas sāpes; Noņem hronisku nogurumu; Ārstē psihosomatiskās slimības - anoreksiju, bulīmiju, depresiju; Paaugstina organisma tonusu; Balansē cilvēka biolaukus; Pozitīvi ietekmē sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmas; Atvieglo muskuļu sāpes, mazina muskuļu nogurumu un saspringumu. Attīra ķermeni no sārņiem, gan fiziskajiem (toksīni, šlakvielas, taukvielas), gan enerģētiskajiem (negatīvās enerģijas, emocijas u.c.), tā vietā sniedzot harmonijas, miera un līdzsvara sajūtu.


Rituāls "Dzintara spans"                                 60€

 (75 min )

Dzintara sāls pīlings un dzintara eļļas masāža ķermenim harmonizē cilvēka enerģētisko centru darbību. Tā dziednieciskajās procedūrās tiek pielietoti dabīgā dzintara produkti: eļļa, pūderis, smiltis un krēmi ar dzintarskābi. Izsmalcinātas rūpes par ķermeni ievedīs neaizmirstamās sajūtās.

SEJAS PROCEDŪRAS

Sejas procedūra                                        35€

(60 min)

Sejas pīlings, maska un masāža sniegs pasakainas sajūtas sevis lutināšanai. Ādas toņa un tvirtuma uzlabošanās, vispārēja relaksācija un enerģijas atjaunošanās.


Sejas un dekoltē masāža                                 20€

(30 min )

Saka, ka seja ir dvēseles spogulis! Parūpējies par sejas muskulīšiem, dodot tonusu un atvadoties no noguruma pazīmēm. Masāža palīdz uzturēt skaistu sejas ovālu.

(Izvēloties sejas masāžu papildus jebkurai 60 vai 90 min ķermeņa masāžai maksā tikai tikai 18 €) 


Anti-Age sejas procedūra                       35

(60 min )

Sejas procedūra uzlabos sejas ovālu, mazinās noguruma un apkārtējās vides ietekmes pazīmes. Bagātīga sejas procedūra, kura sejai ļaus atgūt svaigumu un aizmirst par novecošanos.