Joga

Joga ir ne tikai teorētiska, bet arī praktiska disciplīna, kas balstās uz personīgo dvēseles pieredzi. Tā ir sena dvēseles pašizziņas zinātne. Tā ne tikai rada filozofisku fundamentu, bet arī piedāvā praktiskus paņēmienus, ar kuriem cilvēks var sasniegt glābšanu. Joga vienlaicīgi apvieno sevī filozofiju un zinātni, jogas termins skaidrots ārzemju literatūrā.

Termins joga nozīmē "savienība", "ienākšana", "norobežošana", "kontakts" vai "savienošanās". Savā lietojuma nozīmē joga attiecas uz tiem milzīgajiem dvēseles vērtību, priekšstatu un paņēmienu korpusiem, kas izstrādāti Indijā piecu tūkstošu gadu garumā un ko var apskatīt par senās civilizācijas īsto pamatu.

Ar tās palīdzību iespējams pilnībā no visa atslēgties, pārtraukt domu un priekšstatu plūsmu apziņā, koncentrēties pašapcerei un atbrīvoties no jebkāda fiziska vai garīga sasprindzinājuma un stresa, lai uzkrātu lielas nervu enerģijas rezerves un tās izmantotu. Tāpat joga palīdz nostiprināt muskuļus, saites un pat ātri palīdz atgūt fizisko formu pēc ilgstošas slimošanas.

Nāc pievienojies katru trešdienas un piektdienas rītu no plkst. 8.40- 10.30. Gūsti enerģiju un mieru kopā ar pasniedzēju Ingu!

Nodarbības maksa 10 eiro.

Pieteikties pa tālruni: 29589565/ vai 29848686