Gongu skaņas meditācija

"Tu redzēsi neredzamo, Tu dzirdēsi nedzirdamo, un Tu

jutīsi nejūtamo."/Jogi Badžans/

Gongs ir instruments, kas daudzās civilizācijās ticis uzskatīts par maģisku simbolu, no kura plūst Visuma pirmskaņa. Aicinu uz Gongu skaņu peldi - Jums vajadzēs tikai apgulties, aizvērt acis, ļauties skaņu viļņiem un formulēt nodomu, ko palaist Visuma plašumos!

Iesākumā dzirdama vien maiga, kosmiska Gonga skaņa.. Tu uzmanīgi ieklausies, un sāc aptvert, ka skaņa sastāv no daudzskaitlīgiem toņiem un skaņām.. Skanējums kļūst spēcīgāks un spēcīgāks, tas attīra it visu ap Tevi un Tevī. Tu pamazām zaudē vienotības sajūtu ar savu fizisko ķermeni.. Tu vairs neuztver sevi eksistējošu vien trīs dimensijās. Gongu skaņu pelde ir gan brīnišķīga meditācija, gan individuāla skaņas terapijas sesija, kas ļauj ikkatram sasniegt personīgos mērķus. Iegremdēšanās gongu skaņās ir dziļa meditācija, kas ir pieejama katram cilvēkam. Jums ir tikai jāpaguļas un jāļaujas būt Skaņā bez kādiem iepriekšējiem nodomiem un aizspriedumiem, bez vērtēšanas, jābūt gataviem pieredzēt. Tas ir ceļojums visuma dziļumos un savā iekšienē, savā dziļumā. Ceļojums, kura laikā viss ir iespējams, bet laiks zaudē savu nozīmi...

Skaņu ceļojumā skanēs gongs un tibetiešu dziedošie trauki, koši, bet pašā skaņu ceļojumā vedīs Agnese Liepiņa, gongu mestare, kas mācījusies pie Alīcijas un Ričarda Eiliakas, Don Conreaux. Piedalījusies neskaitāmās skaņu mistērijās, gongu meditācijās, peldēs un gongu naktīs. 


Grupu nodarbība no 8-10 cilv.