Fiziskās sagatavošanas treniņi

Fiziskās sagatavošanas treniņi zālē un svaigā gaisā!

Pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 18.00
Vēl nebijušas nodarbības Saulkrastos. Nodarbībās tiek izmantots dažāds inventārs, kā TRX, Bosu līdzsvara bumbas, gumijas, pilates bumbas un hanteles. Tiek attīstīta un nostiprināta dziļā muskulatūra, kā arī skulpturējas ķermenis! Ja  ievēro diskomfortu mugurā pēc ilgas sēdēšanas, stāvēšanas, stīvu sprandu un plecus, tad šīs nodarbības būs piemērotas! Par savu fizisko sagatavotību nav jāsatraucas, jo tiks parādīti arī alternatīvi vingrinājumi! 

Īsumā nodarbību apraksts: 

  • TRX- tā ir piekares sistēma jeb vienkāršāk sakot- divas, augstumu regulējošas siksnas, kas fiksētas pie griestiem vai sienas. Nodarbības laikā tiek strādāts uz dziļo muskulatūru, veicot visdažādākos vingrinājumus! Labi attīsta spēku, izturību, lokanību
  • BUTT&CORE -  uzsvars uz sēžas muskuļiem un korseti! Nodarbībās pievērš uzmanību arī kāju un muguras muskuļiem. Tiek izmantots dažāds inventārs( hanteles, bumbas, gummijas)
  • BOSU BALANCE- Kas ir bosu? Tā ir pusbumba. Unikāls inventārs, kas  labi attīsta stabilitāti, iesaistot dziļos muskuļus! Nodarbībā papildus izmanto arī hanteles un bumbas.
  • Nodarbības maksa 6 eiro!